Patchworkový klub Znojmo

"Tvoříme, abychom si to užily, ne abychom se stresovaly…"

Schůzka 6. ledna 2020

  • Jitka nás krásně přivítala v novém roce a společně jsme zhodnotily naši adventní výstavu: expozice se návštěvníkům líbila a prodej výrobků byl opět úspěšný. Škoda, že na workshopu v sobotu 1.12. byla malá účast, protože byly připraveny látky a pomůcky pro tvorbu vánočních výrobků. Našly však své uplatnění při šití vánočních koulí s asistencí našich členek na ZŠ Mládeže dne 12.12.2019

 

  • Dohodly jsme se na termínu výroční schůze – valné hromady našeho spolku, bude se konat v pátek 14. února 2020 v jídleně Znojemských strojíren – čas bude ještě upřesněn, ale určitě můžete počítat s přípravou občerstvení – jako obvykle   😛 . Účast všech členek je nutná – kromě jiného se bude schvalovat plán práce na rok 2020 a platit členský příspěvek.
  • Pro akce v příštím roce jsme zatím vybraly tyto události:
    • pátek 20. března 2020 – večírek ZŠ Mládeže (šití do tomboly a kdo má zájem, může přijít)
    • sobota 18. dubna 2020 – posezení ve sklepě u Špalků – akce našeho klubu (+ partneři)
    • neděle 14. června 2020 – kurz PW v jídleně Znojemských strojíren

 

RSS 2.0 | Trackback | Comment |

Napsat komentář

You must be logged in to post a comment.