Patchworkový klub Znojmo

"Tvoříme, abychom si to užily, ne abychom se stresovaly…"

Schůzka klubu 13. ledna 2014 – Znojemské strojírny

  • Prostírky do tomboly pro ples města Znojma můžete Jitce donést nejpozději v pondělí 20. ledna 2014
  • Výroční schůze klubu se bude konat v pátek 28. února 2014 v jídelně Znojemských strojíren od 18 hodin. Na přípravu občerstvení se sejdeme v 17 hodin. Bude se projednávat plán činnosti na letošní rok, pokud máte ještě nějaké nápady na nové akce, sdělte je Jitce, aby jsme je mohla zahrnout do návrhu. Vezměte si peníze na členský příspěvek.
  • U Jitky  v prodejně se bude konat natáčení Brněnské televize o činnosti našeho klubu – a to v pondělí 20. ledna 2014, začátek v 10 hodin. Kdo by z členek klubu se chtěl natáčení účastnit, ozvěte se Jitce (je třeba si s sebou vzít šicí stroj, potřeby na šití a podložku na řezání).
  • Plánuje se týdenní pobyt v Plasech (28.6. – 5.7.2014), jde o kurzy PW a kurzy jiných kreativních technik (podívejte se na info o loňském pobytu na stránkách Bellusu), kurzy vedou zkušené lektorky. Jitka se určitě zúčastní a kdo další má zájem, domluvte se s ní kvůli možnosti společné dopravy.
  • Na kurzy pro letošní rok se můžete přihlásit na Jitčiných stránkách . Kromě jednodenních kurzů Jitka pořádá také kurzy na pokračování: Základní kurz šití – 10 lekcí celkem za 3790,- Kč, vždy v pondělí; kurz Paličkování – vždy ve čtvrtek (cena za 1 lekci 100 Kč); bližší informace u Jitky
  • Na mezinárodní výstavu v Praze plánujeme zájezd na sobotu 5. dubna 2014
  • Víkendový pobyt v Podhradí bude ve dnech 9. – 11. května 2014, na programu je Trapunto a šití tašky
  • Uvažujeme zase o šití SWAPu, jehož bloky bychom využily na šití výrobků na letní výstavu. Ještě je třeba dohodnout na jaké téma budou naše bloky, zatím jsou horkým favoritem Kytičky, ale určitě o tom ještě přemýšlejte a na schůzce můžeme o námětu diskutovat.
  • Na letní výstavě budeme prodávat drobnosti, tak se pusťte do šití …

Tady jsou fotky prostírání, které náš klub věnuje do tomboly na ples města Znojma:

 

 

 

RSS 2.0 | Trackback | Komentáře |

Napsat komentář

You must be logged in to post a comment.